Hakkımızda

Samatlı Oyuncak olarak kurulduğumuz yıl olan 1963’ten bu yana Ankara’da, pek çok seçkin yerli ve yabancı markanın bölge toptancılık ve dağıtım operasyonlarını yürüterek, 5000 m2 kapalı alanda sunduğumuz 2000’den fazla ürün çeşidimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sam Games, Aile Oyunları segmentinin satış ve pazarlama stratejilerinde ustalaşmış olan Samatlı Oyuncak firmamızın bir alt markası olarak 2018 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar, seçkin global markaların en sevilen kutu oyunu ve oyuncaklarının Türkiye distribütörlüğünün yapılmasının yanında, Türkiye’de üretimini yaptığı çeşitli oyunların da pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte, yine tüm faaliyetleri profesyonel ekibimiz tarafından, ebeveyn hassasiyetleri göz önünde bulundurularak yürütülen Todizoo markamız ile 0-3 yaş grubundaki çocukların beğenisine sunmaktadır.

%100 yerli sermaye ile operasyonunu sürdüren markamızın portföyünde yer alan ürünler, tüm kalite standartlarına uygun olarak değerli tüketicilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Ürünlerimize aşağıda belirtilen satış noktalarından ulaşabilirsiniz:

Perakende Satış Noktaları

E-Ticaret

Toptan Satış – Bayilerimiz